Inauguracja nowgo sezonu 2016/2017

Już w najbliższą niedzielę, tj. 21/08 br. wyczekiwany przez kibiców start nowego sezonu piłkarskiego w ramach rozgrywek prowadzonych przez OZPN Legnica! Już tylko kilka dni dzieli piłkarskich fanów od początku nowego sezonu 2016/2017, którego niezwykłe emocje będzie można śledzić za pośrednictwem portali internetowych , profili facebook, oficjalnej strony OZPN Legnica, stron klubowych a nawet Telewizji Regionalnych. Tuż przed startem rozgrywek kibice zadają sobie wiele pytań na temat tego, co ich czeka w najbliższych miesiącach. Pierwsze odpowiedzi poznamy już w najbliższy weekend. Spotkaniem, które zainauguruje cykl rozgrywek legnickiej A-klasy w gr. I będzie mecz Victoria Parchów – Korona Czernina.

Serdecznie zapraszamy!!!